Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Kindvriendelijk Kinderzwembad |
| Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
De 2-slaapkamer Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa Cozumel ligt op maar 1 km van Caracol en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Het Chakanaab Park is op loopafstand van 20 minuten gesitueerd. Dit vakantiehuis biedt ook toegang tot natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Parque Publico Benito Juárez, 1,1 km verder. De 1-badkamer villa is op een steenworp van Pro-dive Mexico S.A. de C.V gelegen.
Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa heeft een complete keuken, voorzien van een koelkast. Gasten kunnen genieten van de Mexicaanse keuken keuken in Casa Mission, gesitueerd op loopafstand van nog geen 7 minuten ervandaan. De luchthaven Cozumel ligt op 5 km afstand van de accommodatie.
- Locale bezienswaardigheiden
- BodegaAurrera849 km
- Power Yoga Cozumel405 km
- Plaza Del Sol "La Esmeralda"734 km
- Universidad Partenon de Cozumel1007 km
- Salon del Reino de los Testigos de Jehova302 km
- cozumeladventuretours1050 km
- Paradise Reef909 km
- Corpus Christi1077 km
- San Francisco Reef913 km
- Cristo de Cozumel922 km
- Luchthavens
- Cozumel Luchthaven2,6 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
- Barbecuefaciliteiten
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Terras
- Flat-screen TV
- Kinderzwembad
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Cozumel van Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa?
Er is een 5 km afstand tussen Cozumel en Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa. - ❓
Biedt Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa een draadloze internetverbinding?
Ja, Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa biedt wifi aan. - ❓
Hoeveel kost het om Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa is $66. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa te bezoeken?
Gasten van Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa kunnen eten in Casa Mission restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een keuken met een koelkast. - ❓
Is het toegestaan om huisdieren naar de villa mee te nemen?
U kunt met uw huisdier in de villa logeren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa?
Gasten die in Cozy House With Pool And Ac Casa Armando Villa verblijven, kunnen gemakkelijk Caracol en het Chakanaab Park bereiken, die respectievelijk op maar 1 km van de accommodatie en op 1,1 km afstand liggen.